26/05/2026
26/5 update Black Jack:
Goed nieuws: Black Jack heeft zijn voedingssonde officieel buitengewerkt en eet ondertussen weer goed! Hij deelt tegenwoordig enthousiast kopjes uit alsof hij iedereen persoonlijk wil bedanken. Knuffels, aandacht en liefde? Daar zegt hij geen nee tegen. 😸
En nog mooier nieuws: binnenkort mag deze lieve charmeur op zoek naar zijn forever home. Wie een dankbare, lieve en gezellige kater zoekt met een groot hart (en een nog groter talent voor kopjes geven), gaat aan Black Jack een fantastische vriend hebben.
❤️ Lieve bijdragen zijn nog steeds welkom op het rekeningnummer BE18 7310 2050 5165 met vermelding van ‘Black Jack’ ❤️
19/5 update Black Jack: Goed nieuws! Blackjack eet ondertussen terug helemaal zelfstandig!! 🥳 En niet zomaar een beetje… hij geniet ervan en smult met volle overtuiging 😋
Zo fijn om hem weer te zien genieten. Bedankt aan iedereen die met hem meeleeft en hem steunt.
15/5 Update Black Jack: Black Jack is verlost van zijn kraag, hij krijgt nog wel sondevoeding want eten doet hij nog niet.
Update over Black Jack:
Onze dappere Black Jack heeft ondertussen een zware operatie achter de rug. Zijn oogje moest helaas verwijderd worden en hij kreeg ook een voedingssonde, omdat hij door de inwendige kwetsuren waarschijnlijk nog niet goed kan ruiken en daardoor moeilijk eet.
Het herstel zal nog tijd vragen, maar hij blijft vechten 💪🐾
We willen iedereen alvast enorm bedanken voor alle steun tot nu toe. Dat betekent echt ontzettend veel voor ons én voor Black Jack.
Extra steun blijft voorlopig nog steeds welkom, zodat we zijn verdere verzorging en medische kosten kunnen blijven dragen…
Zijn verhaal:
Deze ongecastreerde kater, die we de naam Black Jack hebben gegeven, is slachtoffer geworden van een zwaar ongeval. 💔zijn toestand:
Gebroken oogkas 😢
Oog ernstig beschadigd (mogelijk verlies van het oog)
Kaak deels gebroken
Lichaam vol teken
Black Jack vecht momenteel voor zijn herstel, maar de medische kosten lopen hoog op. De eerste dringende ingrepen bedragen ongeveer €2000, en dat is nog zonder de nazorg.
De laatste tijd worden we overspoeld met katjes die slachtoffer zijn van zware ongevallen… 💔Keer op keer komen ze bij ons terecht, gebroken, gewond en in pijn. En telkens opnieuw kiezen we ervoor om te helpen… omdat we hen niet aan hun lot kunnen overlaten.
Maar de waarheid is hard…De kosten blijven zich opstapelen en we kunnen dit niet meer blijven dragen. 😔