Lijkt al het goedbedoelde advies net een averechts effect te hebben op het gedrag van je hond? Of misschien zit je wel met heel wat vragen rond het gedrag van je hond. BK9 biedt een plan op maat van zowel de hond als de eigenaar. Mentale ontwikkeling en keuzevrijheid staan hierbij centraal. Daarnaast zetten we ook in op het aanleren van de lichaamstaal van je hond. De signalen van je hond oppikken en begrijpen zorgt immers voor een betere verstandhouding en kan al heel wat problemen oplossen.
We reiken echter noch kant en klare oplossingen noch oplossingen aan die het probleem onmiddellijk verhelpen maar geen rekening houden met het welbevinden van je hond. Omdat ons plan van aanpak afgestemd is op de noden van hond en eigenaar, verwachten we van deze laatste niet enkel een open en eerlijke communicatie maar ook de nodige inzet om de leefomstandigheden af te stemmen op de noden van de hond.
Tijdens onze consulten krijgt je hond ook volledige toegang tot onze snuffeltuin. Niet geïnteresseerd in een consult maar wel om een leuke activiteit met je hond te doen? Dat kan ook, je kan onze snuffeltuin huren per uur. Weet je niet zo goed wat een snuffeltuin is of hoe een snuffeltuin werkt? Kijk dan even op onze website -->https://www.bk9.be/snuffeltuin/
Wil je graag meer informatie? Kijk gerust eens rond op mijn website, stuur me een mailtje of contacteer me via facebook messenger.