German Shepherd Bessy

  • Home
  • German Shepherd Bessy

German Shepherd Bessy Ahoj ! Jmenuju se Bessy a bude mi 8 let. Byla jsem týraná a proto mám nastřihlé ouško. Jsem r?

Ahoj.. Nevím jestli jsem to neměla napsat hned nebo až teď. Každopádně bych vám chtěla oznámit, že dne 23.9.2017 nás opu...
29/12/2017

Ahoj.. Nevím jestli jsem to neměla napsat hned nebo až teď. Každopádně bych vám chtěla oznámit, že dne 23.9.2017 nás opustila Bessy. Příčinou byla asi krevní sraženina, ale to přesně nevíme.😞

Omlouvám se,že jsem nic dlouho nepřidala,ale opět nemám nové fotky.
21/04/2017

Omlouvám se,že jsem nic dlouho nepřidala,ale opět nemám nové fotky.

Dneska Bessy slaví své 9 narozeniny😊
01/04/2017

Dneska Bessy slaví své 9 narozeniny😊

Fotka z procházky s Kiki the Jack Russell Terrier ❤️😄 postupně přidám i další:) jinak dneska chci jít s Bessy fotit nové...
25/03/2017

Fotka z procházky s Kiki the Jack Russell Terrier ❤️😄 postupně přidám i další:) jinak dneska chci jít s Bessy fotit nové fotky do lesa🙂

Omlouvám se,že jsem zde nebyla aktivní,ale nemám nové fotky😕-jedna starší z léta😉
10/03/2017

Omlouvám se,že jsem zde nebyla aktivní,ale nemám nové fotky😕
-jedna starší z léta😉

Pomalu,ale jistě se to blíží. Pokud se vše povede,tak k Bessy v létě přibude nový parťák.😊
03/02/2017

Pomalu,ale jistě se to blíží. Pokud se vše povede,tak k Bessy v létě přibude nový parťák.😊

po dlouhé době nové video :) https://www.youtube.com/watch?v=TpkYlXaIbvA
03/02/2017

po dlouhé době nové video :) https://www.youtube.com/watch?v=TpkYlXaIbvA

Předem se omlouvám za některé záběry v horší kvalitě,ale bylo už celkem šero a zataženo. Jinak doufám,že se vám video líbilo :) ********* SJCAM sj400,Canon 1...

Ahoj,Bessy už konečně chápe salom mezi nohama😊
01/02/2017

Ahoj,Bessy už konečně chápe salom mezi nohama😊

Ze včerejší procházky s Cassidy the border kolie :)
29/01/2017

Ze včerejší procházky s Cassidy the border kolie :)

Ahoj :) nechtěl by někdo jít dneska nebo zítra z Ostravy s pejsky do Bělského lesa? Vzala bych foťák a Bessy😄😊
28/01/2017

Ahoj :) nechtěl by někdo jít dneska nebo zítra z Ostravy s pejsky do Bělského lesa? Vzala bych foťák a Bessy😄😊

Tak fotky jsem ještě dneska stihla upravit a hned jednu přidávám. :) co na ni říkáte? :)
22/01/2017

Tak fotky jsem ještě dneska stihla upravit a hned jednu přidávám. :) co na ni říkáte? :)

Address


Website

Alerts

Be the first to know and let us send you an email when German Shepherd Bessy posts news and promotions. Your email address will not be used for any other purpose, and you can unsubscribe at any time.

  • Want your business to be the top-listed Pet Store/pet Service?

Share