02/09/2024
⚠️⚠️⚠️
KLANT – Hoeveel voor de pups?
FOKKER - tussen € 2000 en € 2500
KLANT – Het is te duur voor een puppy!
FOKKER – Hoeveel denk jij dat dit moet kosten?
KLANT – maximaal € 1000 !
FOKKER - Ik kan het niet verkopen voor zo weinig.
KLANT - Het gaat bij de veehouders, je moet goed je brood verdienen!
FOKKER - Het spijt me dat je er zo over denkt. Waarom produceert u zelf geen puppy's?
KLANT – Maar ik weet niet hoe.
FOKKER – Voor € 1000 kan ik je alles leren wat je moet weten.
Bovendien krijg je alle kennis en ervaring voor een volgende keer.
KLANT – Afgesproken!
FOKKER – Geweldig! Om te beginnen moet je apparatuur kopen. U hebt lamp nodig, werpkist, puppy ren, fokdieren, voedsel, dierenarts, enz. plan ongeveer € 5000/hond minimum zodat ze een "waarde" hebben als fokdieren... en een paar andere dingen zoals een ruimte met normen een kraamkliniek aan normen enz.
KLANT – Maar ik heb niets van dat alles, wat is dit allemaal??!!!
FOKKER – Ik begrijp het. U kunt mijn spullen huren voor 500 euro extra. maar je moet de fokdieren kopen ...
KLANT – Wacht! Ik kan niet, ik heb geen tijd!
Het spijt me.
KLANT – Oké dan. Ik offer de geplande uitstapjes met mijn familie op.
FOKKER – Oké! Ik ben het vergeten. Aangezien je alles zelf gaat doen, denk er dan ook aan om het te doen
Min 2 jaar van te voren, dan offeren jullie vakantie op, zondag en feestdagen, geen uitslapen, slapeloze nachten bij de geboorte en we bereiden de honden, keizersnede, flessen om de 2 uur.
KLANT - 2 jaar? WE? vakantie? Zondag? Feestdagen? Het is te veel voor mij! Weet je wat? Ik zat te denken. Ik betaal je liever om een puppy van goede kwaliteit te hebben en niet al die gedoe te hoeven meemaken.
FOKKER – Dat is een heel goed idee. Fokker zijn is niet improviseren. Het is een beroep dat u geen geld verrijkt, maar uw passie verrijkt.
KLANT- Maar we kunnen niet normaal leven!
FOKKER - Dat hangt af van wat je bedoelt met 'normaal'. Voor ons serieuze en gepassioneerde fokkers is het dat. Maar we kennen geen vakantie, geen zon- of feestdagen. Onze passie is ons leven.
KLANT - Ik laat hem aan jullie over, ik neem de puppy van jullie!
Moraal van het verhaal.
Mensen betalen niet alleen voor een puppy, ze betalen voor kennis, ervaring, tijd, familie offers en alle andere dingen die je meebrengt.
Laat anderen je niet vertellen hoeveel je waard bent.
De tekst is een automatisch vertaalde versie maar denk dat jullie het wel begrijpen en ook zo waar.