10/04/2026
Welkom Nina & Nino in de opvang
Tijdens een vangactie in Alveringem werden deze twee lieverds samen gevangen, met de bedoeling om hen te steriliseren en daarna terug los te laten op hun veilige plek.
Maar al snel bleek dat dit geen optie was… Beide katjes waren erg ziek met niesziekte. In die toestand terug buiten zetten was natuurlijk geen keuze. 💔
Alsof dat nog niet genoeg was, ontdekten we ook dat Nino doof is. Buiten leven zou voor hem veel te gevaarlijk zijn, omdat hij auto’s niet hoort aankomen.
Beide katjes kregen de nodige medicatie. Vooral Nina had het zwaar, omdat de infectie al op haar longen zat. Vorige week was een echte strijd voor haar… ze stopte met eten en moest een hele week gedwangvoederd worden. Er werden RX, echo en bloedonderzoek gedaan, maar gelukkig waren die resultaten goed.
Nina begint er nu helemaal door te komen én eet opnieuw zelf!
Qua karakter zien we ook mooie evoluties:
Nino is heel nieuwsgierig, komt dicht bij je zitten en neemt snoepjes uit de hand, al vindt hij aaien nog wat spannend.
Nina daarentegen is door de intensieve zorg helemaal opengebloeid en geniet nu volop van aandacht en knuffels.
Momenteel mogen ze rustig aansterken in de opvang bij Luna. Daarna hopen we dat deze twee samen hun warme, liefdevolle “forever home” mogen vinden